Сантиметри кравецькі

Сантиметрова стрічка (сантиметр) – стрічка довжиною 150см з міцного нерозтяжного матеріалу. З обох сторін нанесена шкала з розподілами на сантиметри, які розділені на міліметри.

Сантиметр кравецький гнучкий або сантиметрова стрічка, або просто сантиметр – звичайно повинен бути в кожному домі, це вірний помічник кравця, медика і звичайної домогосподарки. Без нього не обійтися не тільки професійній швачці для зняття мірок, для побудови викрійок, вимірювання тканини, розкладки викрійок на тканині, уточнення довжини виробу, перевірки розмірів деталей, але і в будь-яких побутових питаннях.

М’яка лінійка (так ще називають цей атрибут кравця) виконується з прогумованої тканини або м’якого пластику. Довжина стрічки – 1,5 метра (150 см), ширина – 1,5-2 сантиметри. Розмітка на ній наноситься основними поділами з інтервалом в 1 см і проміжними – в 1 мм. Відлік показників шкали на кожній стороні починається з протилежного кінця. Вузькі краї сантиметрової стрічки оформлені металевими заклепками, які запобігають від зносу.

Сантиметрова стрічка продається в упаковках трьох видів:

  • Найпростіше оформлення м’якої лінійки – це паперова обгортка. Стрічка складається по колу, а потім перетягується паперовим паском.

 

 

 

 

  • Також на прилавках магазинів зустрічається сантиметрова стрічка у вигляді рулетки. Така річ зручна в домашньому господарстві, але використовувати її за прямим призначенням, для кравецьких потреб, буде нелегко. Чому? Шкала на такий лінійці починається ні від самого краю, тому кожен раз потрібно додавати до всіх вимірах сантиметр. Крім того, основа-коробочка такої рулетки відтягує кінець стрічки вниз, відповідно всі мірки можуть збиватися.

 

Купити сантиметр можна у нас в нашій роздрібній або оптовій мережі, або в нашому інтернет-магазині club.tk-furnitura.com.ua

Каталог товарів Все для шиття >>>

 

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить