Наймодніші кольори сезону осінь-зима 2020/2021

Палітра наступного сезону обіцяє бути соковитою.
Інститут кольору Pantone, за традицією, представив свій прогноз – які модні кольори будуть в тренді в сезоні осінь-зима 2020-2021.
Отже, за версією Pantone, 10 головних відтінків осінь-зима 20/21:
Amberglow – бурштинове сяйво,
Samba – глибокий відтінок червоного,
Sandstone – піщаник,
Classic Blue – класичний синій,
Green Sheen – жовто-зелений,
Rose Tan – засмаглевий-рожевий,
Ultramarine Green – зелений ультрамарин,
Fired Brick – обпалена цегла,
Peach Nougat – персикова нуга,
Magenta Purple – пурпурно-фіолетовий.
Мальвово-червоний (Samba)
Традиційно жодна модна палітра Pantone не залишається без червоних відтінків. Наступної осені в тренді буде мальвово-червоний. Вписати його в свій гардероб досить просто: він легко поєднується з нюдовою, білою та синьою палітрами кольорів.
Бурштинове сяйво (Amber Glow)
Задерикуватий янтарно-помаранчевий відтінок стане найкращим другом всіх модниць у сезоні осінь-зима 2020/2021. Він гарний як соло, у вигляді монохромного образу, так і стилізований з іншими відтінками: чорним, бежевим, блакитним, білим або червоним.
Класичний синій (Classic Blue)
Класичний синій колір – головний відтінок 2020 року і передбачувано він потрапив до палітри осінньо-зимового сезону. Він личить як білявкам, так і брюнеткам, і є одним з улюблених у Кейт Міддлтон.
Піщаник (Sandstone)
Дуже природний колір, який дозволяє відчути глибинний зв’язок з навколишнім фізичним світом. По-справжньому теплий і затишний відтінок, що наводить на думку не тільки про нагріті сонцем пісковики, а й про пироги з карамеллю і чашкою кави.
Жовто-зелений (Green Sheen)
Відшукати в цьому незвичайному кольорі зелені тони вкрай непросто! Але варто тільки додати в образ більш насичений зелений, і він розкриється, дивуючи своєю мінливістю. Досить складний колір з кислотним присмаком лимонної цукерки, але приручити його, звичайно ж, можна.
Засмаглевий – Рожевий (Rose Tan)
Один з тих відтінків рожевого, в якому буде комфортно в будь-якому віці. Він досить невибагливий і буде гармонійно поєднуватися як з теплими, так і з холодними кольорами.
Зелений Ультрамарин (Ultramarine-Green)
Недостатньо глибокий для того, щоб здаватися загадковим і складним, і в той же час досить спокійний для того, щоб не перетягувати на себе всю увагу, цей відтінок зеленого може навіть перетворитися на базу, якщо ви вирішите поєднати його, наприклад, з «бурштиновим сяйвом».
Обпалена цегла (Fired Brick)
Цікавий баланс між червоним і коричневим, який може стати чудовою альтернативою і того і іншого в їх класичних варіантах.
Персикова нуга (Peach Nougat)
Цей колір дарує відчуття комфорту і спокою, ну, а крім того, куди ж можна подітися від апетитних асоціацій з ласощами! Відмінно підійде для тих, хто з приходом осені не готовий відразу відмовитися від світлих і теплих тонів серпня.
Пурпурно-фіолетовий (Magenta Purple)
Відтінок з характером, що вимагає вишуканих якісних тканин, цікавих фактур, благородного крою. Дівчат з яскравою контрастною зовнішністю такий колір по-справжньому прикрасить.

Вам також має сподобатись...