Новинка! Квілінг: нові ідеї для творчості

Запрошуємо до наших магазинів!

До продажу надійшли набори для творчості в техніці “Квілінг” – чудові набори як для дорослих, так і дітей!

Квілінг – це техніка паперокручення, відома вже не одну сотню років. Історики сперечаються про родоначальників цієї техніки, але для нас найголовніше, що квілінг дійшов до наших днів і, на відміну від старих часів, доступний абсолютно кожному!

Цим видом творчості можуть займатися всі – від дошкільника до пенсіонера, отримавши основні навички кручення паперових смужок і вивчивши основні фігури квілінгу.

Спробуйте і Ви зможете за допомогою паперових завитків створювати справжнє чаклунство!

Трохи з історії:

Квілінг (англ. Quilling – рюш. Походить від слова quill – пташине перо, гофрувати, паперокручення) – мистецтво виготовлення плоских або об`ємних композицій зі скручених у спіралі смужок паперу.

Техніка створення ажурних композицій зі скручених паперових смуг з’явилася в Європі в XIV-XV ст.

Назва техніки прийшла до нас з англійської мови («quil-ling» – від слова «quill» – «пташине перо»). Саме на кінчики пташиного пір’я середньовічні ченці накручували папір з позолоченими краями. Вони створювали складні орнаменти і прекрасні квіти. У техніці квілінг прикрашали предмети культу, шкатулки для рукоділля та інші витончені дамські штучки. Зовні ці вироби нагадували ювелірну техніку – філігрань. Тому квілінг називають паперовою філігранню.

Матеріали – папір і клей – можна придбати в будь-якому магазині, спеціальних дорогих інструментів для Квілінгу теж не потрібно. Трохи практики, гарний смак – і вам доступно створення справжніх витворів мистецтва, які довго будуть радувати вас і ваших близьких.
 

Вам також має сподобатись...