ТМ “SCHMETZ” (Німеччина)

schmetz

ТМ “SCHMETZ” (Німеччина) – голки для промислових та побутових машин

На сьогоднішній день визнаним фаворитом в Європі з виготовлення голок для швейних машин є німецький виробник Schmetz GmbH.

Традиції, спільно з сучасними технологіями з виробництва швейних голок для машин, дають колосальну якість і ціну, здатну конкурувати за якою можливо придбати голки Schmetz. Десь з 1851 року, компанія Schmetz Gmb здійснила значний і не простий шлях з виробництва швейних голок, і – по збільшенню ринку реалізації свого товару. Сьогодні Schmetz на рік виробляє не менше трьохсот мільйонів голок. Всі виготовлені партії голок відрізняються вищою якістю.Голки Schmetz для швейних машинок підходять для всіх класів техніки для шиття: домашнього обладнання, промислового, краєобметочних машин, і представляють в Україні широкий модельний ряд. Якість виробів, пошитими голками марки Schmetz випереджають у кілька разів аналоги різних інших виробників.

Історія компанії Schmetz GmbH супроводжувалася найважливішими досягненнями з 1851 року.

Багато чого змінилося з моменту заснування компанії Ferd. Schmetz, але тільки не пріоритети: пропозиція кращих голок для кожного клієнта, включаючи високий рівень сервісного обслуговування на вигідних для кожного клієнта умовах.

Чудові ідеї і численні інновації, а також тісний контакт зі швейною промисловістю і постійне прагнення йти в ногу з динамічними умовами ринку, дозволили компанії зайняти лідуюче положення серед світових виробників голок.

Інноваційні технології виробництва і найсучасніша продукція самі по собі не дають гарантії успіху. Вирішальною ознакою справжньої якості є супутнє сервісне обслуговування.

Каталог голок >>>

Купити продукцію Schmetz ви можете в інтернет-магазині shop.tk-furnitura.com.ua

 

Вам також має сподобатись...