Розпродаж обладнання для виготовлення рам

З причини закриття багетної майстерні ми розпродаємо обладнання для виготовлення рам, а також залишки багету, паспарту, фурнітури для виготовлення рам.

Верстат механічний для зшивання багета Pilm Join5 * 5 MEC

Повністю механічний верстат JOINT 5×5 MEC для скріплення кутів рам, з ножним, педальним приводом для затиску рамки і установки скоб. При частковому піднятті педалі здійснюється установка накладених скоб без знімання кутів. Для JOINT 5×5 MEC використовуються скоби з висотою 7-10-15мм (4 і 12 – опція), можливо з’єднання кутів під 90°, 120° (шестикутні) і 135° (восьмикутні) з мінімальним перетином 5х5 і максимальним 100х70мм. Машина оснащена двома змінними зажимами.

Гільйотина Pilm GH 8100 для багетних майстерень, для різання багета

Стаціонарна підлоги гільйотина Pilm GH 8100 для багетних майстерень. Проста у використанні, повністю механічна (з ножним приводом) і надійна для підлоги гільйотина для різання багета.
При натисканні на ножну педаль, одночасно здійснюється два порізу під 45° або один під кутом від 22,5° до 90° (при виготовленні шести- восьмикутних і т.п. рам).
Гільйотина в дуже хорошому стані.
Використовувалася мало. Привезена в Італії.
У комплекті додаткові (другий комплект) ножів.

Пневматичний пістолет для збирання рам OMER 53

Використовується для швидкого забивання гнучких пелюсток в чверть багета в рамі.
Пелюстки зі спеціального металу легко і багаторазово відгинаються, що дозволяє замінювати картини в рамах. Виробник фірма OMER (Італія).

З приводу покупи та за додатковою інформацією звертайтесь за тел. (044) 507-17-03, (050) 440-74-64

Вам також має сподобатись...