Саморобка з ниток Сівка-бурка

У старі часи, люди вірили, що кінь приносить щастя. Саме тому фігурку коня можна зустріти на вишивках, картинах, дитячих іграшках.

Оскільки раніше іграшок було мало, а багатьом вони просто були не по кишені, багато дітвори гралися ось такими чарівними Сівка-бурками, які майстрували своїми руками.

Хоча зараз іграшок вистачає, малюкові приємно буде зробити таку саморобку з ниток своїми руками.

 
Для її виготовлення вам знадобляться:
– Моток пряжі синього кольору
– Жовті, білі нитки
– Форма – рамочка 21х16 см
– Яскрава тасьма
– Дріт для каркаса
– 2 намистинки для очей
Послідовність роботи:
1. Зробіть 60 витків нитками навколо довгої сторони форми і перев’яжіть моток. Зніміть з форми і розріжте. Зробіть так само другий моток (фото 1).
 
2. З’єднайте жовту і білу нитки, зробіть 20 витків навколо короткої сторони форми, перев’язати моток і розріжте. Зробіть так само другий моток (фото 2).
3. Вкладіть у синю заготовку під вузлик дріт, простягніть по всій довжині. Оформіть мордочку: перев’яжіть пучок на відстані 1 см від згину. Відступите 3 см і сформуйте голову, тут же закріпіть на синю нитку, а потім зв’яжіть два хвостики жовтої нитки.
4. Відступивши 5-6 см, вигніть шию і теж перев’яжіть. Розділіть заготовку на 2 рівні частини – ноги. Перев’яжіть кожну ногу посередині і на відстані 1 см від низу (фото 3).
5. Вкласти в другу синю заготовку дріт. Обігніть цієї заготовкою шию коня. Перев’яжіть відразу за передніми ногами, потім, відступивши 5 см, зробіть ще перев’язку, залиште довгі ниточки (фото 4).
6. Розділіть заготовку на 2 частини, загніть вниз ноги і перев’яжіть так само, як передні ноги, – посередині і внизу (фото 5).
7. Хвіст прив’яжіть до тулуба так само, як гриву. На ногах кінчики дроту загорніть всередину і зрівняйте кінці ниток. Очки приклейте або пришийте, підберіть прикраси (фото 6).
Джерело: detskayastrana.com.ua

Вам також має сподобатись...