Текстильні гарбузики до Хелловіну

Хелловін – нехай досить своєрідний і досить дивне свято, але декор до нього може бути дуже милим.
Для виготовлення текстильних тиковок вам знадобиться:
– Тканина (підійде абсолютно будь-яка: від ситцю і бавовни, до оксамиту або мішковини), так само гарбузики шикарно виглядають із в’язаного полотна;
Матеріал для набивання (синтепон, синтепух або холлофабер);
Швейні нитки в тон тканини;
– Тонкі шнури (найкраще бавовняні) або товсті нитки для в’язання для перетягування тиковок;
Гарячий клейовий пістолет, гумовий клей Момент або, в крайньому випадку, супер-клей;
– Натуральний і висушений держак від гарбуза або дерев’яні палички і гілочки;
Швейні голки (тонкі й довгі циганські з великим вушком);
Дрібні намистини і паєтки, мереживо, фетр та інше для додаткового декору;
– Простий олівець або кравецька крейда;
Ножиці.
Виготовити текстильний гарбуз можна кількома способами.
Перший спосіб – це вирізати з тканини коло великого діаметру, прошити його по краю «зметочним» швом, потім стягти нитку і щільно наповнити гарбуз синтепоном.
Другий спосіб потребує набагато більшого часу на виготовлення. На фото нижче представлена викрійка для виготовлення гарбузика, збільшіть її до потрібних вам розмірів і підготуйте 5 деталей тканини для самого гарбузика і 2 деталі для листочків. Деталі гарбузика почергово зшийте між собою по вертикальним швам, потім щільно наповніть синтепоном і пришийте зверху зшитий з двох деталей листок.
 

Третій спосіб найпростіший і швидкий. З тканини виріжте прямокутник, де довжина дорівнює двом ширинам. Складіть прямокутник навпіл і зшийте його по «ширині», потім «зметочним» швом прошийте по «довжині» і стягніть нитку, потім «зметочним» прошийте іншу сторону по «довжині», наповніть гарбуз синтепоном і потім стягніть нитку.

Тонкий шнур вставте в довгу циганську голку і, входячи і та виходячи голкою центру “тиковки”, виконайте перетяжки, щоб отримати «дольки» на тиковці. На гарячий клей або на супер-клей приклейте держак від справжнього гарбузика або невелику паличку. За бажання прикрасьте гарбуз намистинами або мереживом.

Приємного святкування!

 

Вам також має сподобатись...