ТК-Фурнітура бере участь у виставці “Волонтерский военпром ІІ”

Запрошуємо на найбільшу міжнародну військово-промислову виставку “Волонтерський воєнпром 2”,  що проходить з 22 – 23 травня 2015 р.  за адресою ВЦ «КиївЕкспоПлаза», 1-й павільйон, вхід А (вул. Салютна, 2-Б, ст. Метро «Нивки»).

Даний захід проводиться з метою демонстрації новітніх досягнень зарубіжних і вітчизняних виробників обмундирування, засобів захисту, продовольства, медичного забезпечення, засобів зв’язку, оптики і аеророзвідки.

Організатори виставки: ГМ «Рада Громадського Ініціатив» спільно з ГМ “S.W.A.T.”. За підтримки: Міністерства Оборони України та Асоціації Народних Волонтерів України.

Сайт виставки: //expo.voenprom.org.ua/

Запрошуємо відвідати наш стенд № 41В-3 вход А.

У ході виставки пройдуть семінари та конференції з використання медичних препаратів, правилам ведення обліку та звітності волонтерських організацій, бойової підготовки військових підрозділів.

Мета виставки: обмін досвідом між виробниками, для подальшого удосконалення товарів, вироблених для Армії. Подання зразків продукції зарубіжного виробництва, необхідних для більш повного і якісного забезпечення наших бійців, які виконують завдання в зоні АТО. Вивчення та впровадження передових технологій у підприємства Військово – промислового комплексу України.

На виставку будуть запрошені: Президент України, Прем’єр-міністр, Голова Верховної Ради, Міністр оборони, Міністр охорони здоров’я, Міністр Внутрішніх Справ України, Голова СБУ, Командувач Національної Гвардії України, Начальник Генерального Штабу ЗСУ, Начальник служби тилу, Голова Департаменту Державних закупівель ВСУ.

У роботі виставки візьмуть участь європейські та азіатські компанії, що займаються виробництвом та постачанням у військовій сфері. В якості експертів запрошені фахівці в області розробки амуніції, засобів захисту, бойової підготовки та медицини.

Вам також має сподобатись...