UKRAINIAN FASHION WEEK FW19-20: що готує тиждень моди

З 1 по 5 лютого 2019 р. в Києві відбудуться покази колекцій Ukrainian Fashion Week FW 19-20. Традиційно, захід буде проходити в Мистецькому Арсеналі.

Організатори обіцяють 50 дизайнерських брендів, 39 шоу, 10 презентацій, 4 спеціальних проекту, 6 лекцій та публічних обговорень.

Ukrainian Fashion Week була і залишається однією з найважливіших платформ, яка щосезону демонструє високий рівень розвитку цих галузей в Україні. Ukrainian Fashion Week продовжує бути місцем численних крос-дисциплінарних експериментів. Місцем колаборацій і взаємонатхнень. Кіно, візуальне мистецтво, хореографія, IT-технології, sound-дизайн, media art будуть комфортно почувати себе на fashion-території і дивувати несподіваними альянсами і релізами, – розповів генеральний продюсер Ukrainian Fashion Week Володимир Нечипорук.

#GLOBAL UKRAINE

Ukrainian Fashion Week – місце, де українська мода стає світовою.

Ukrainian Fashion Week продовжує глобалізацію української моди. Команда представила проект FASHION EXPERIMENT 01 в Нью-Йорку і Токіо під час офіційних Тижнів моди. FASHION EXPERIMENT 01 уявляв резидентів UFW з колекціями SS19 – bobkova., DZHUS, FROLOV, Ruslan Baginskiy, the COAT by Katya Silchenko, Valery Kovalska, Yelizavetta Volosovska.

#SUSTAINABLE FASHION

У цьому ми бачимо майбутнє світової моди.

У минулому сезоні Ukrainian Fashion Week проголосив «sustainability» одним зі своїх стратегічних пріоритетів. Ініціативи Ukrainian Fashion Week з популяризації ідей sustainable fashion підтримали як українські дизайнери, так і партнери UFW.

У сезоні FW19-20 Ukrainian Fashion Week та Sustainable Fashion Pad – перша українська платформа свідомої моди – спільно створили принципово новий проект BE SUSTAINABLE!, який об’єднає в інтерактивному просторі як fashion-інсайдерів, так і гостей Тижня. У просторі площею 120 кв.м. з 1 по 5 лютого відбудуться воркшопи, лекції, public talks, а також будуть експоновані луки з колекцій дизайнерів, що підтримують принципи sustainable fashion.

З детальною програмою UFW 19-20 можна ознайомитися тут >>>

Вам також має сподобатись...