Увага! Новинки від “Пехорки”

Пряжа “Новая альпака

Склад пряжі: Альпака-36%, Акрил високооб’ємний-36%, Поліамід-28%

Довжина нитки, м: 150

Вага мотка, кг: 0,05

Пряжа «Нова альпака» це новинка 2013 року. Головним компонентом в цій пряжі є альпака. Поєднання альпаки, акрилу і поліаміду в м’якій пряжі дозволяє легко і швидко втілити в життя будь-які ідеї майстрині.

Пряжа “Комфортная”

Склад пряжі: Мериносова вовна-95%, Акрил високооб’ємний-5%

Довжина нитки, м: 300

Вага мотка, кг: 0,10

Пряжа середньої товщини з мериносової вовни. Волокна вільні через мінімальну первинну крутку, тому пряжа пухнаста, об’ємна, м’яка. Нитка ідеальна до вив’язування складних візерунків та гладі. В результаті отримуємо рівне полотно стійке до деформації.

Вироби з цієї пряжі будуть комфортними і теплими. Необхідно дотримуватися правил дбайливого догляду за вовняними речами, прати при температурі не більше 30 градусів і дотримуватись ручного режиму прання.

Пряжа “Тёплая”

Склад пряжі: Вовна-95%, Акрил високооб’ємний-5%

Довжина нитки, м: 150

Вага мотка, кг: 0,10

Зима щорічно нагадує нам про спиці, про теплі светри та жилети. З появою вільного часу з’являється бажання зв’язати теплу річ. Ми пропонуємо Вам новинку з однойменною назвою Вашої речі «Тепла». Пряжа пухнаста, волокна вільні.

Та будьте уважні при пранні – необхідний делікатний догляд при температурі 30 градусів.

Пряжа “Цветное кружево”

Склад пряжі: Мерсеризованна бавовна-100%

Довжина нитки, м: 475

Вага мотка, кг: 0,05

Вага упаковки, кг: 0,20

Дуже тонка пряжа з мерсеризованної бавовни, в першу чергу призначена для в’язання гачком мережива, тонких серветок, літніх речей. Вироби з цієї пряжі будуть комфортними, екологічними та  матимуть прородний блиск. Кольорова гамма містить багато чистих і вишуканих відтінків. Цю пряжу, безсумнівно, оцінять любителі тонкої роботи.

 

 

Вам також має сподобатись...