Вишивка, яка вас здивує!

Ви думаєте, що тільки жіночі та чоловічі вишиванки прикрашають вишивкою? А ось і ні. На що тільки не здатна людська фантазія і умілі руки. До вашої уваги незвичайні способи і методи вишивання.

Майстрині використовують не тільки тканину і нитки, а ще й … рентгенівські знімки і людське волосся! Далі – більше.

3D вишивка

Виявляється, сучасну технологію тривимірного простору можна втілити і в такому вигляді.

Англійка Ганні Ханіман створює неймовірну об’ємну вишивку. Її технологія полягає в тому, що дівчина вишиває на розчинній канві.

Поки створюється вишивка, основа видима, але в ж через пару хвилин буквально розчиняється, залишаючи після себе незвичайні доріжки з різнокольорових ниток.

Утворювати сплетення ниток Ганні формує в різні об’ємні деталі і покриває їх щедрим шаром лаку.

Вишивка на папері

Американка Ерін Елазебат Рід використовує як полотна для вишивання книги і журнали. Основна ідея її творчості – показати взаємодію книги і людини в століття суцільної комп’ютеризації. Вишивка на географічних картах втілює філософську ідею пошуку людиною свого місця у величезній всесвіту.

Вишивка на рентгенівських знімках

Виявляється, не тільки жінки вміють вишивати. Герой нашої 4 ступені – чоловік. Метью Кокс прикрашає вишивкою … рентгенівські знімки. Любов до вишивання він успадкував від своєї матері. Одного разу, Метью побачив на столі лежать рентгенівські знімки. Вони здалися хлопцю дуже страшними і похмурими, і він вирішив додати їм життя за допомогою вишитих елементів. Вийшло досить незвично, погодьтеся.

Вишивка на яйцях

Яєчну шкаралупу часто використовує як полотна для творчих експериментів. Художниця Елізабет Кляйн вирішила прикрасити шкаралупу вишивкою.

Процес цей дуже довгий і складний, так як шкаралупа досить тендітна. Іноді на створення однієї роботи дівчині доводитися витратити не один десяток яєць.

Технологія полягає в тому, що через маленькі дірочки, пророблені в шкаралупі, Елізабет простягає голку з різнокольоровими стрічками, створюючи при цьому неймовірні картини квітучих садів і полів.

Вишивка по металу

Северія Інсіраускайте – Кріауневісіене (її прізвище можна використовувати як скоромовки) не шукає легких шляхів. Вишивати по канві? Та ну вас, яка нудьга! Северія висвердлює дірочки на металевих сковорідках, каструлях, автомобільних дверцятах, і просмикує в них маленькі кольорові ниточки. Завзятості цієї дівчини можна тільки позаздрити.

Вишивка людським волоссям

Якщо всі перераховані вище майстра і майстрині експериментували з полотном для вишивання, то Заїру Пулідо з Колумбії вирішила не обмежуватися звичайними нитками , а вишивати справжніми людськими волосинками. Спочатку дівчина створювала автопортрети, беручи матеріал для вишивки з власної розкішної шевелюри . Незабаром такими незвичайними роботами зацікавилися її друзі. Заїру погодилася створювати для них подібні портрети , але за однієї умови – кожен повинен надати матеріал для вишивання . Цікаво , що робити тим , у кого коротка стрижка або зовсім ” лиса шевелюра ” ? Про те , наскільки це естетично – питання спірне. Але те , що вишивати тоненькими волосками дуже важко – це факт.

Джерело: //etno-vyshyvanka.kiev.ua

А в нашому асортименті Ви зможете знайти все для рукоділля, все для здійснення  Ваших творчих фантазій!

Каталог Все для рукоділля >>>

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Вам також має сподобатись...