Витончена вишивка від австралійської рукодільниці

Meredith Woolnough – талановита майстриня з Австралії, яка створюють унікальні текстильні вироби. Зовні вони нагадують повстяні скульптури, але насправді це машинна вишивка.
Вишивка – один з найдавніших видів декоративно-прикладного мистецтва. Багато дівчаток в дитинстві навчаються вишивати, але лише одиницям вдається стати справжніми професіоналами. Meredith Woolnough знайшла унікальний спосіб, що дозволив їй створювати «скульптури» з ниток. Головна відмінність робіт Meredith Woolnough – відсутність основи, така вишивка більше нагадує мереживо.
Найчастіше у своїх роботах Meredith Woolnough копіює природні форми: як джерело натхнення можуть служити прожилки на листі, складна структура коралів і багато іншого. Спочатку вона промальовує найдрібніші деталі майбутнього зображення на тканині, а після – відтворює візерунок за допомогою ниток, наносячи його на швейній машинці. Потім тканину розчиняється у воді, а у художниці залишається потрібне зображення.
Найдрібнішими шпильками вона приколює отримані виріб до аркуша паперу так, щоб «скульптура” не прилягала, а розташовувалася на невеликій відстані. Це дозволяє надати композицію глибину і обсяг, адже на папері утворюється химерна гра тіней.
Вишивка як вид сучасного мистецтва набуває все більшої популярності серед майстрів, які створюють чудові картини за допомогою ниток і голок.
Джерело: www.kulturologia.ru

А в нашому асортименті Ви зможете знайти все для рукоділля, все для здійснення  Ваших творчих фантазій!

Каталог Все для рукоділля >>>

 

 

Сохранить

Сохранить

Вам також має сподобатись...