В’язані буси та намисто

В’язані буси своїми руками з бавовняної або комбінованої пряжі стануть головною прикрасою Вашого ансамблю.

Буси складаються з 5-ти різних ниток: нитка з обв’язаними намистинами (26 шт), в’язані джгути різних кольорів. Застібка не передбачена, завдяки достатній довжині намиста легко одягати і знімати.

Довжина бус близько 40 см, застібки не потрібно.
Матеріали: пряжа бавовна 100%, пряжа мікрофібра (деякі намистини), дерев’яні намистини, маленькі забарвлені дерев’яні намистини.

 

 
 

Яскраві фарби, багатство відтінків і велика кількість гармонійних кольорових переходів роблять ці буси казково красивими. Справжній фонтан кольору, що наповнює володарку позитивною енергією, приверне увагу всіх оточуючих.

 

 
Дев’ять шнурів, пов’язаних вручну, відрізняються за кольором і ідеально доповнюють один одного. Колір кожного шнура неоднаковий по всій довжині, а з плавним переходом з відтінку у відтінок. Такий нюанс надає намисту ще більшу оригінальність.

Шнури пов’язані з 100% мерсеризованої бавовни, він не линяє й не вигорає, має підвищену зносостійкість. Застібка металева у вигляді рибкі- карабіна. Але довжина прикраси дозволяє надягати його навіть не розстібаючи.

Товщина кожного шнура – від 3 до 6 мм. Приблизна довжина в застібнутому вигляді (шнури неоднакові по довжині) – 50 см, тобто лягає нижче рівня грудей.
Також намисто можна обернути навколо шиї два рази, отримавши візуально ще більше шнурів і зробивши його значно коротше. Можна експериментувати і далі зі шнурами – деякі залишати довгими, а деякі обертати двічі навколо шиї.

Джерело: www.olinohobby.com

Вам також має сподобатись...