Головні кольори сезону весна-літо 2021 за версією Pantone

Інститут кольору Pantone назвав відтінки, які будуть найпопулярнішими в сезоні весна-літо 2021.

За словами експертів, на вершину трендів повертаються яскраві й насичені кольори: після тривалого локдауну, непростої економічної ситуації й довгих місяців зими вони надихнуть на винахідливість і подарують оптимізм.

На чолі списку — широкий спектр відтінків, що ілюструють природу, — головне джерело натхнення.

Ключовими кольорами весни-2021 стануть:

  • Небесно-блакитний Cerulean,
  • Золотисто-помаранчевий Marigold,
  • Колір іржі Rust,
  • Насичений жовтий Illuminating,
  • Французький синій French Blue,
  • Зелений Ясен Green Ash,
  • кораловий Burnt Colar,
  • Літня зелень Mint,
  • Amethyst Orchid
  • Яскраво-малиновий Raspberry Sorbet.

Крім цього, у тренді будуть і класичні, універсальні відтінки: молочний Buttercream, бежевий Desert Mist, глибокий темно-синій Inkwell, сірий Ultimate Grey і зелений Willow.

Небесно-блакитний Cerulean
Спокійний, ніжний і привабливий небесно-блакитний відтінок, якому Інститут кольору Pantone дав назву «Cerulean», стане одним з головних відтінків сезону весна-літо 2021. Красу й глибину цього кольору описала Міранда Прістлі у фільмі «Диявол носить Prada», коли намагалася донести до Аманди, яка колосальна робота стоїть за виготовленням речей і вибором колірної гами. Наступної весни цей інтелектуальний відтінок можна побачити на романтичній сукні Chloe, у вигляді утилітарних штанів-бананів і сорочки з короткими рукавами Hermes або на розслаблених сукнях сорочкового крою Fendi.

Золотисто-помаранчевий Marigold

Життєрадісний і насичений помаранчевий відтінок, подібний до кольорової гами календули, яку називають «золотою квіткою» краси, в сезоні весна-літо 2021 буде особливо популярним.

 

Колір іржі Rust

Насичений жовтий Illuminating
Під час карантину те, що нам дійсно потрібно — надія, що все буде добре. Оптимістичний і сонячний жовтий відтінок поліпшує настрій і вселяє впевненість у світле майбутнє. Дизайнери транслювали своє позитивне послання через одяг: Versace показали силуетну сукню зі шлярками вздовж подолу, Valentino зробили ставку на подовжену сорочку чоловічого крою з квітастим принтом, а Miu Miu скомбінували відразу кілька яскравих відтінків — жовту спідницю-олівець з помаранчевим гольфом і червоними туфлями.

 
Французький синій French Blue

Зелений Ясен Green Ash

Кораловий Burnt Colar 

Літня зелень Mint
Яскравий зелений колір, подібний до свіжої зелені, посів головну позицію в колекціях брендів весна-літо 2021. Почати знайомство із цим кольором можна із сукні-сорочки в стилі сафарі Elie Saab — такий образ згодиться як для міських справ, так і для відпочинку. Просунутіші модниці можуть спробувати вдягнути монохромний ансамбль на взірець Michael Kors Collection, а найсміливіші леді замість класичного пісочного тренча, найімовірніше, виберуть яскраво-зелений варіант Victoria Beckham.

Amethyst Orchid

Яскраво-малиновий Raspberry Sorbet

 

 

 

Вам також має сподобатись...