У Києві завершився 39-й Тиждень моди Ukrainian Fashion Week

ufw_ss17
У Києві з 12 до 18 жовтня 2016, за традицією, у приміщенні Мистецького арсеналу відбувся 39-ий Ukrainian Fashion Week.

Fashion-покази сезону весна-літо 2017 відбувалися на кількох майданчиках: головний подіум Мистецького Арсеналу та ще один у правому крилі будівлі. Також для демонстрації своїх колекцій на Ukrainian fashion week 2016 дизайнери вибрали досить незвичайні локації, серед яких природознавчий музей столиці, цирк і навіть школа. Новий проект на підтримку молодих дизайнерів Fresh Fashion Day гості UFW змогли побачити 17 жовтня в КВЦ “Парковий”.

Окрім Мистецького арсеналу, були затребувані й інші майданчики.

Фешн-покази були доповнені різними семінарами і лекціями від українських і зарубіжних представників модної індустрії, і зокрема – від Ериса Могена, Джованні Оттонелло і Ліани Білякович.

Загалом тижневий захід містив 54 покази і 19 спеціальних проектів. За традицією відкривав Ukrainian Fashion Week показ Poustovit.

poustovit_ss17POUSTOVIT SS17

А фіналом першого дня стало фешн-шоу Олексія Залевського.

zalevskiy_ss17_2ZALEVSKIY SS17

Провідний український виробник та дистриб’ютор тканин — компанія «Текстиль-Контакт» представив власну інсталяцію в рамках 39-го Ukrainian Fashion Week.

Ukrainian Fashion Week – це територія, де мода поєднується з мистецтвом, відтак компанія «Текстиль-Контакт» презентувала креативну арт-інсталяцію, що відображає місію компанії та функціонуватиме як фотозона.

textile-kontakt_2

«Текстиль-Контакт» представляє на українському ринку найширший вибір тканин для реалізації будь-яких творчих ідей та виробничих потреб: від пошиття одягу до декорування інтер’єрів. А також активно співпрацює з представниками української fashion-індустрії: дизайнерами Володимиром Подоляном, Лілієй Пустовіт, Віктором Анісімовим, Людмилою Кисленко, Артемом Клімчуком, Іваном Фроловим, Федором Возіановим, Ольгою Андрєєвою та іншими.

Огляд найбільш цікавих колекцій

В основі колекції PRZHONSKAYA – контрасти м’яких приталених силуетів і жорстких конструктивних ліній. Акцент на верхньому одязі. Розслаблені, спокійні, мінімалістичні силуети. Кольори колекції: від небесно-блакитного, пудрового та кольору багряного заходу сонця до глибокого виноградного й тютюново-коричневого.

przhonskaya_ss17PRZHONSKAYA SS17

У колекції AYSINA поєдналися різноманітні смужки та класичні силуети зі спортивними мотивами. Особливістю стали барвисті патчі на строгих спідницях і піджаках, розслаблені комбінезони та елегантні халати.

aysina_ss17AYSINA SS17

Олена Бурба продовжує акцентувати увагу на кольоровій палітрі. Якщо раніше кольорова гама її колекцій була більш спокійною і періодично включала в себе чорний колір, на весну-літо 2017 дизайнер пропонує збожеволіти і зануритися у фарби.

elena-burba_ss17-3Elena BURBA SS17

Колекція дизайнера Людмили Кісленко отримала назву «прогулянка до небес», що добре відповідає представленому вбранню. Воно легке та світе. Знайшлося місце як для суконь з рюшами, так і виробам з графічною сіточкою, завдяки якій теплий сезон не буде для вас спекотним.

ludmila-kislenko_ss17-1Ludmila KISLENKO SS17

Натхненні естетикою, динамікою і ритмом життя вуличної моди, дизайнерський дует V&Z в рамках нового сезону українського Тижня моди представили легку і жіночну колекцію, повну вбрання вільного крою, довгих суконь в підлогу з чорно-білими графічними принтами і летючими накидками. Переважаючі бежеві і жовті кольори лише підкреслили настрій колекції.

vorozhbyt-zemskova_ss17VOROZHBYT&ZEMSKOVA SS17

Автор статті: Донна Модна

Фото джерело: fashionweek.ua

 

Вам також має сподобатись...