Cтартував 27-й Український Тиждень Моди

Стартував черговий Ukrainian fashion week, який вже понад 10 років залишається стабільним модним майданчиком. Нині українські дизайнери працюють над колекціями сезону весна/літо 2011.

Модельєр Серж Смолін привідкрив завісу і розказав, його майбутній чоловічій колекції буде притаманний футуризм та гра з кольорами. А також зазначив, що тенденції як в жіночій, так і в чоловічій моді кардинально змінюються.   “Ми зараз стоїмо на роздоріжжі цього. Тобто те, що ми носили раніше, нам якось вже набридло, вже стомились від цього, але те, що показують усі дизайнери у світі – ми ще не звикли, мм адаптувалися. Але ми зараз на роздоріжжі, на цьому етапі, коли тенденції змінюються”, – каже дизайнер марки “Idol” Серж Смолін.

     Зі слів дизайнера Олексія Залевського, український модний тиждень – це черговий екзамен, який мінімум двічі на рік потрібно скласти на відмінно. Ідею майбутньої колекції тримає у секреті, але каже, вона буде дуже весела та життєрадісна.

     “Кожна нова колекція народжується з боєм та труднощами, і ніхто до кінця, навіть мої співробітники та помічники, не знають як буде виглядати колекція у кінцевому результаті, я, чесно кажучи, також. Це все такий творчий, але дуже складний технологічний процес, який, на жаль, займає багато часу”, – розповів дизайнер Олексій Залевський.

     Традиційно Український Тиждень Моди відкрила колекція Лілії Пустовіт

 
     2009 рік для українських дизайнерів виявився більш стабільним, ніж 2010, каже голова оргкомітету тижня моди Ірина Данилевська. Тому не всі матимуть можливість показати повноцінні колекції на головному подіумі, але осторонь події також не залишаться.

     “Тому деякі колекції дизайнерів ми, наприклад, побачимо на якихось заходах поза подіумом. На нашому прийнятті на честь відкриття тижня моди, на честь закриття тижня моди, на таких галузевих фахових вечірках, наприклад наших медіа-партнерів, ми побачимо когось з тих, кого звикли бачити в офіційному графіку, але приємно, що ми разом”, – каже голова оргкомітету UFW Ірина Данилевська.

     Окрім дизайнерів з офіційної програми, очікується приїзд Маріо Боселлі, президента національної палати моди в Італії. 27-й тиждень української моди пройде традиційно у Києві з 14 по 19 жовтня.

   

 

 Джерело: www.24tv.com.ua,

фото: www.fashionweek.com.ua

Вам також має сподобатись...