Теплі фантазії в’язаної моди: екстравагантні і ефектні вбрання

knitwear-fashion

Хочемо поділитися з вами знахідками на сезонну тему – це в’язані речі в колекціях відомих модельєрів, причому не просто трикотажні, а саме ручного в’язання, і, в основному, речі осінні або зимові, призначені для холодної пори року.

У «в’язаній моді» помітні кілька тенденцій, які, схоже, не схильні на миттєві примхи моди.

Насамперед – це гра з рельєфами об’ємної в’язки, з великими текстурами – різноманітні об’ємні коси і візерунки, химерні фактури. Силуети в таких вбраннях часто тяжіють до геометричності і простоти, без підкреслення форми фігури, і схожі з тими, що часто зустрічаються в нарядах, декорованих об’ємною вишивкою.

По-друге, це ефект краси струмливого полотна, краса пластичності – полотно може бути ажурним або цільним, але головне – його м’яке драпірування, і найчастіше такі прийоми видно у вільних джемперах або довгих широких сукнях і спідницях.

По-третє, це гра з ажурністю – химерні сітки, павутина повітряних візерунків, краса мережива сама по собі.

І нарешті – поєднання всіх перерахованих вище прийомів з іншими матеріалами: зі шкірою, з тканиною, з шнурами, металевими або пластиковими елементами тощо.

Видно, як талановиті модельєри майстерно комбінують ці прийоми.

Яскраві кольори теж можуть дуже красиво виглядати. Мабуть, ця дивна сукня пофарбувана вже в готовому вигляді – інакше як могли домогтися такого цікавого переходу кольорів?

knitwear-collection-10

Сукні-сіточки – дуже красиво, але під них треба подумати, щось на зразок, нижньої сукні.

Повертаємося до зимових, теплих фантазіям.

Коси

І наостанок – зовсім неймовірне …

knitwear-collection-23У нас ви завжди зможете знайти великий вибір пряжі >>>

Вам також має сподобатись...