Майстер-клас: як встановити куточки на обкладинку

Нерідко при оформленні обкладинки блокнота, щоденника або альбому ми замислюємося, як охайно і гарно зробити куточки, а головне, щоб вони якомога довше зберігали свій первісний вигляд і радували око довгі-довгі роки. Для цих цілей були придумані металеві куточки. Вони дозволяють приховати всі можливі нерівності ручної роботи, а також надати виробу більш професійний і закінчений вигляд.

Ми пропонуємо величезну кількість різноманітних куточків. Завітайте до нашого каталогу Куточки декоративні металеві (виробництво Італія) та перегляньте наш асортимент.

Вони бувають різних форм, розмірів і кольорів.

У поліграфії для установки куточків використовують спеціальний інструмент, але в домашніх умовах встановити куточки легко можна за допомогою підручних засобів.

Для того, щоб встановити куточки, вам знадобиться:

– Готова обкладинка з уже приклеєними форзацами
куточки
Клей
Ножиці з пластмасовими ручками
– Невеликий шматочок тканини

Якщо тканина обкладинки має ворс, то його потрібно обережно зістригти ножицями. Це потрібно для того, щоб забезпечити краще зчеплення клеєм тканини з куточком. Будьте уважні, щоб не порізати зайве!

Приміряємо куточок до обкладинки, він повинен щільно прилягати по всій своїй довжині. Якщо заважає зайва тканина, її можна обережно зістригти і зафіксувати клеєм. Папір форзаца в результаті повинен виявитися під металевим куточком, щоб оберегти розтріпування куточків паперу.

Після того, як ми переконалися, що куточок сидить на своєму місці ідеально, можна приступати до приклеювання.

Наносимо клей на внутрішню поверхню куточка. Увага! Будьте обережні, не наносите занадто багато клею! Інакше його надлишки витечуть з-під куточка і безнадійно зіпсують тканину.

Наносити потрібно швидко, а потім точним рухом надягаємо куточок на обкладинку і притискаємо. Ще раз переконаєтеся в тому, що папір форзаца виявився під куточком.

20-30 секунд досить, щоб клей схопився.

Далі необхідно затиснути вушка куточка. Для цього на рівну поверхню столу лицьовою стороною вниз кладемо обкладинку. Під куточок необхідно підкласти тканину або килимок для рукоділля, щоб не подряпати стіл і куточок. Потім залишається тільки притиснути вушка куточка пластмасовими ручками ножиць або будь-яким іншим відповідним неметалевим предметом по всій довжині куточка.

Великих зусиль прикладати не потрібно, щоб куточок не деформувався.

У деяких джерелах рекомендують для затискання використовувати плоскогубці. Мінус такого способу в тому, що велика ймовірність погнути лицьову сторону куточка, навіть якщо між куточком і плоскогубцями прокласти кілька шарів тканини. А рівна поверхня стола, покрита навіть одним шаром тканини, ніякої шкоди зовнішньому вигляду куточка нанести не зможе.

Готово. Тепер куточки виглядають акуратними і збережуться на тривалий час.

Джерело: //prodelkino.com

Запитуйте куточки декоративні металеві в нашій роздрібній мережі >>>

З питань оптової закупівлі звертайтеся до офісу >>>

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Вам також має сподобатись...