Вчимося шити декоративні подушки

Майстер-клас: кругла декоративна подушка

 
Для початку потрібно зробити лекала.

Накресліть на папері круг, відповідний розміру подушки, яку ви хочете отримати + 1 см на шви. Расчертите коло на 12 рівних частин від центру до периметру, і виріжте одну з вийшов фігур – це і буде ваш трафарет.

Використовуючи паперовий зразок виріжте 12 «пелюсток» з клаптів різного кольору:

 
Далі, візьміть дві заготовки і пристрочите їх одна до одної, відступаючи приблизно на 3 мм від країв. Переверніть деталь і пропрасуйте шов праскою. Зшийте попарно і всі інші трикутники:
 
Потім зшийте по три отримані деталі так, щоб вийшло два окремих півкола:
 

В ідеалі, при додаванні цих напівкіл шви з протилежних сторін повинні збігатися, тобто, бути як би продовженням один одного.

Тепер зшийте обидві половини між собою і ще раз ретельно пропрасуйте всі шви:

 
Коли фронтальна частина готова, візьміть відріз однотонної тканини для задника і виріжте коло такого ж розміру:
 
Далі, потрібно вирізати смужку тканини, довжина якої збігалася б з периметром кола, а ширина – відповідала бажаній висоті вашої майбутньої подушки. Не забувайте додавати по 0.5 см на шви з кожного боку. Зшийте смужку, як показано на фото, відповідно до довжини окружності передньої сторони чохла і його задника:
 
 
 
Потім, акуратно пристрочіть цю деталь спочатку до фронтальної заготівлі, а потім до задника, залишивши невеликий зазор для набивання. Виверніть вийшов чохол на лицьову сторону через залишений отвір, набийте його і акуратно зашийте зазор.
 
Тепер потрібно прикріпити в центр гудзик. Візьміть довгу голку і товсту нитку, проткніть її центр з задньої сторони і витягніть голку через центр фронтальної частини. Зачепите гудзик і виконайте всю процедуру у зворотному порядку – з передньої частини тому. Натягнувши нитку, закріпіть її на задній стороні подушки.
І ось, готові наші декоративні подушки:
Джерело: promyhouse.ru

Вам також має сподобатись...