Вчимося шити декоративні подушки. Частина 2

Майстер-клас: декоративна подушка з клаптиків

Диванні подушки – гарна і функціональна прикраса інтер’єру, яку дуже легко зробити своїми руками. Всі необхідні для цього матеріали та інструменти є в кожному будинку:

  • клапті тканини
  • Ножиці
  • швейна машинка
  • Лінійка і мілкий або олівець для розмітки
  • Швейна голка і нитки
  • гудзик

Для першого проекту вам знадобиться м’яка тканина, наприклад, джерсі, але дуже важливо, щоб вона не сипалася при розрізуванні! В якості основи можна використовувати щільну бавовняну матерію в тон. Трохи повозившись з ножицями і швейною машинкою, ви зможете зшити ось таку незвичайний елемент декору:

 
Спочатку потрібно накреслити на джерсі на рівні прямокутники:
 
 
 
Потім необхідно вирізати два квадрати із щільної бавовняної тканини під основу чохла і расчертить один з них вертикальними лініями за допомогою лінійки і олівця, починаючи приблизно в 2 см від краю. До намічених лініях ви будете пришивати свої прямокутні заготовки. Оптимальна відстань між рядами – близько 1,5 см. Це буде фронтальна (передня) сторона вашої подушки.
 
 
Далі, пристрочите прямокутники до основи, підкладаючи їх під лапку швейної машинки на невеликій відстані один від одного:
 
 
Завершивши ряд, загніть і злегка пригладьте бахрому, щоб бачити наступну лінію:
 

Щоб бахрома здавалася гущі, можна розташувати заготовки в шаховому порядку (так, щоб там, де в першому ряду знаходиться зазор, в другому ряду був пришитий прямокутник). Продовжуйте роботу до тих пір, поки не заповните всі простір основи.

 

Закінчивши обшивку, потрібно пришити задник. Для цього складіть обидва квадрата лицьовою стороною один до одного і пристрочите по периметру, залишивши невеликий отвір для набивання. Слідкуйте за тим, щоб бахрома не потрапляла в рядка!

Через залишений отвір виверніть чохол на лицьову сторону, набийте його синтепоном або іншим обраним матеріалом, і зашейте зазор за допомогою потайного шва. І ось наша подушка готова!
Джерело: promyhouse.ru

 

Вам також має сподобатись...