Модні в’язанні сукні для літа

Особливо популярні в цьому сезоні модні в’язані сукні.

Сукня була і залишиться завжди головною частиною гардеробу будь-якої жінки. Знову ми помічаємо тенденцію повернення в моду в’язаних речей. В’язані сукні-це відображення індивідуальності та неповторного стилю жінки.

В’язані сукні можна помітити в колекціях найбільш креативних і сучасних дизайнерів, все частіше, на модних показах, моделі на подіумі демонструють саме модні в’язані сукні.

Пряжа «Цвета моды» >>>

 В’язані сукні в новому сезоні будуть на піку популярності. Всіх модниць здивує величезна різноманітність крою, фасонів і моделей, які вони зможуть вибрати. Якщо це в’язана сукня, то не думайте, що вона така вже й проста. Кожна сукня відрізняється своєю оригінальністю та унікальністю.

В’язані сукні можуть бути абсолютно різні, і кожна майстриня з величезним задоволенням зможе підібрати для себе відповідне і стильне вбрання, залежно від типу фігури і особистих побажань.

 

Популярні зараз сукні з візерунками та косами, які, зазвичай, можуть перетворити вашу сукню з повсякденної в святкову.

Не обов’язково, щоб вся сукня була виконана з одного виду пряжі. Дизайнерам подобається, коли модні в’язані сукні поєднують в собі кілька складних і об’ємних текстур. Тим самим, завдяки комбінуванню пряжі, сукня має оригінальний вигляд.

Особливий інтерес викликають стильні і елегантні в’язані літні сукні. Вони радикально різняться від попереднього варіанту суконь.

Нитки ”Лилия”

Для початку, у цих суконь дуже легке і ніжне плетіння. В основному, всі вони виконані в ажурному стилі.

Дуже легкі й повітряні. Для їх виконання застосовується льняна або шовкова пряжа.

 

Пряжа “Винтажная”

 

Пряжа «Снежинка» >>>

Говорячи про візерунки, треба відзначити, що всі сукні поєднують в собі красиві асиметричні малюнки. Можна побачити багато фасонів з рівними і пропорційними геометричними фігурами. Кожна в’язана сукня несе в собі певний стиль, образ,який робить жінку привабливою та елегантною. Якщо ви бажаєте бути стильною та неповторною – в’язана сукня надасть Вам таку можливість.

Пряжа ”Кружевная”

Забарвлення таких суконь різноманітне. Причому, всі модні в’язані сукні поєднують в собі кілька красивих відтінків, і виглядає все дуже гармонійно.
 
Втілюйте свої найсміливіші та креативні ідеї з нашої пряжею!!!

 

Вам також має сподобатись...