Національна вишита сорочка є must-have у гардеробі кожного українця

19 травня Україна святує День вишиванки (кожен третій четвер травня) – свято, яке за 10 років пройшло шлях від флешмобу чернівецьких студентів до культурної події міжнародного рівня.

Хоча національна вишита сорочка є must-have у гардеробі кожного українця, доволі небагато людей можуть похизуватися тим, що носять справжню вишиту вручну хрестиком або бісерну вишиванку.

Французьким дизайнером Itoile Isabel Marant створено майже автентичну вишиванку

Сучасні ж богемні вишиванки і принтовані топи пасують на щодень і в офіс, не вимагають суворого національного строю і серед усіх інших переваг створені іменитими дизайнерами.

Принтована етнічна блуза з панамою від Rebecca Taylor

 

Світові дизайнери та стилісти вже давно і на повну експлуатують етнічні мотиви. До справи йде все: техніки ручної вишивки хрестиком і гладдю, мережки і плетення, використання натуральних матеріалів та орнаментів, етнічний крій.

Такий кантрі-стиль “сільським гламуром” вже аж ніяк не назвеш.

Rebecca Taylor пропонує вишиту гладдю блузу з китицями

 

Серед вітчизняних модників пристрасть до національного одягу досягла апогею у відкритому конкурсі на створення подарункової вишиванки для співачки Мадонни, влаштованому організаторами київського концерту зірки на початку серпня.

 За притаманним Мадонні стилем і чітким графічним силуетом українські мотиви вгадуються в такому наряді вельми опосередковано, стилізована чорно-біла вишиванка від дизайнерки Олени Буреніної.

Стилізована вишиванка для Мадонни від Олени Буреніної

 

Фото з сайтів www.net-a-porter.com, www.fashionweek.ua

Джерело: //life.pravda.com.ua

Вам також має сподобатись...