Шпилька англiйська

Шпильки бувають двох видів: звичайні або кравецькі, по суті ті ж голки, тільки з капелюшком, та англійські, ті до яких ми звикли, що мають застібку з одного боку.

Англійська шпилька являє собою металеву голку, скріплену зі стрижнем і закриту спеціальної кришечкою. Використовується вона для зколювання або скріплення шматків тканин або частин одягу.

Англійська шпилька також часто використовується кравцями, а також може бути використана і як аксесуар: вона може бути частиною брошки або ж, наприклад, нагрудного значка.

Англійські шпильки вам знадобляться для заведення тасьми еластичної в пояс, протягування шнура в куліску куртки тощо.

Велика частина шпильок виготовляється з міді або нікельованої нержавіючої сталі. Мідні шпильки не прилипають до магнітної подушки і не іржавіють. Це дуже важливо, оскільки може залишити слід на тканині і зіпсувати річ. Іржа може з’явитися і на чистій голці, якщо залишити сколені деталі на кілька тижнів, особливо в сиру погоду.

Щоб привести до ладу шпильки, наколіть їх за розмірами і типами на подушечки різного кольору. Облізлі, гнуті і шорсткі викинете відразу, щоб вони не траплялися вам під руку і не зіпсували тканину.

Придбати набори англійської шпильки ви можете в нашій роздрібній або оптовій мережі та в нашому інтернет-магазині club.tk-furnitura.com.ua

 

Сохранить

Сохранить