Шпильки кравецькі

Кравецькі шпильки необхідні при пошитті одягу і досвідчена швачка завжди в запасі має не один набір швейних шпильок,  вони просто незамінні для примірки одягу, часто використовуються при розкрої тканини, а досвідчені кравці користуються ними і під час сточування деталей крою на швейній машинці.

Читайте нашу статтю Кравецька шпилька – історія появи

Важливо вміти правильно підбирати для різних тканин правильну товщину шпильки, довжину і форму вістря. Іноді невірно підібрана шпилька при сколюванні ніжної і тонкої тканини може залишити слід, усунути який буде неможливо.

Шпильки виготовляють різної довжини та діаметру голки. Самі тонкі шпильки (діаметром 0,5 мм ) призначені для зметування шовку та інших “делікатних” тканин. Для товстих і щільних тканин, які важко проколоти використовують найтовстіші шпильки (діаметром більше 1 мм), які нагадують букву Т.

Які бувають кравецькі шпильки:

1. Швейні шпильки

Підходять для всіх видів тканин, крім тонких і атласних тканин. Їх роблять з дроту середнього розміру, в основному з міді, нікельованої або нержавіючої сталі, з гострим кінцем і круглою головкою. Шпильки з кольоровими головками більш зручні і більш помітні. Придатні для більшості тканин.

2. Шпильки для шовку

Вони підходять для роботи з тонким шовком і синтетичними тканинами. Від них залишаються маленькі дірочки, які швидко зникають. Їх роблять з тонкого сталевого дроту, і тому гострий край шпильки не розриває нитки тканини, а розсовує їх.

3. Шпильки з заокругленим кінцем

Шпильки з заокругленим кінцем призначені для трикотажних полотен. Вістря шпильки не проколює трикотаж, а прослизає між ниток пряжі, не проколюючи і розриваючи їх.

 4. Шпильки для складок

Використовуються для зколювання складок з легких і середніх тканих і трикотажних матеріалів. Це тонкі шпильки середньої довжини з кольоровими пластмасовими, іноді металевими, кульками на кінці.

 

5. Шпильки для стьобання

Застосовуються для зметування тканин в декілька шарів. Незамінні помічники при зметувані підкладки або покривала. Ці шпильки досить довгі і тонкі.

6. Шпильки у вигляді букви Т

Для зколювання важких тканин. Іноді необхідно сколоти шпильками джинсові або пальтові тканини. Звичайні шпильки гнуться і ламаються. Саме такі довгі і товсті шпильки легко справляються з важкими тканинами.

7. Шпильки для блискіток

Перш за все, такі шпильки використовуються для декоративних робіт, наприклад для приколювання блискіток і бусинок до пінополістиролу. Це короткі шпильки з металевими головками.

Купити шпильки можна у нас в нашій роздрібній або оптовій мережі, або в нашому інтернет-магазині club.tk-furnitura.com.ua

Каталог товарів Все для шиття >>>

Читайте нашу статтю Кравецька шпилька – історія появи

 

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить