Натхнення кольором

Колір – це поєднання нюансів та матеріалів, що роблять кінцевий продукт красивим

Колір – це поєднання нюансів та матеріалів, що роблять кінцевий продукт красивим.

БАЗА
Основа всьому – базові моделі кольори – те, що вічно завжди. У центрі уваги знову всі головні нейтральні кольори – натуральні сірі відтінки, світло й темнокоричневі, зимовий білий, а також глибокий чорний.

Згідно з основною тематикою, матеріали для виготовлення взуття мають природну спрямованість (тканини, шкіра, хутор і штучно зроблена старою шкіра, доведена до бархатистості).

Далі базова міцна основа поділяється на два напрямки – тепло і холод. Мовлячи інакше, з’являються гарячі червоні й янтарні відтінки у поєднанні з такими самими теплими коричневими та зеленими тонами, а також футуристичний і заморожений образ з новими синіми й льодяними відтінками.

ТЕПЛА ГАМА
Уявіть теплі промені сонця або відкритий палаючий вогонь і подумайте, який спектр різноманітних відтінків жовтого, жовтогарячого та червоного можна мати…
Теплі природні відтінки особливо близькі людині. Вони асоціюються з безпекою, щастям і певним зв’язком із домівкою, традиціями.
Ця тема є трішки ностальгічною, сповненою емоцій, пристрастей і, певна річ, мрій.
Крім того, такі кольори нагадують про розкіш і багатство. Це передається у вигляді мерехтливих, часто-густо металевих поверхонь – золотих, бронзових, мідних. Для посилення ефекту в поєднанні з ними використовують шовковисті, оксамитові й пухнасті матеріали, що передають багатство культур народів усього світу.

 

 

ХОЛОДНІ НОТКИ
Холодні мотиви, на відзнаку від теплих, неможливо асоціювати з традиціями. Тут всі думки заповнені невідомістю і напругою, яка створюється завдяки цікавого поєднання сили природи і сучасних високих технологій.
Натхнення для холодної групи надходить від Далекої Півночі з її крижаними полярними пейзажами, які змішуються з таємничою нескінченністю простору. Й, безумовно, свою велику роль тут відіграє тема незвіданого, захоплюючого, манливого і темного космосу.
Чорний і майже чорні кольори посилюють холодний синій та сірий тони, змішуються з водянистою зеленню, темним бензином й металевими темними відтінками.

 

Лілія Пустовіт Лілія Пустовіт
Особлива привабливість цієї теми – у можливості різних поєднань і використанні майже усіх підручних інструментів для створення нових відтінків. Так, на допомогу приходять і нові види дисплеїв, покриття, 3D ефекти, вуглецеве волокно і лазерні технології.
«Холодна» тема із своїми футуристичними якостями повністю задовольняє потреби покоління Apple, а також бізнес та функціонально орієнтовані цільові групи людей. Вона надає якусь прохолоду і утілює легку недбалість сучасного способу життя.
До речі, деякі сміливці не зупиняються на одному і поєднують кілька напрямків з одягом нейтрального кольору та яскравими насиченими аксесуарами.
Матеріали” журналу “Легка промисловість”, докладніша інформація за запитом:

Вам також має сподобатись...