Новинки! Лупа для вишивання

Лупа як необхідність, а не розкіш

 

Лупа – це спеціальний оптичний прилад, призначений для того, щоб розглядати невеликі об’єкти, які погано видимі неозброєним оком.

Проста лупа для вишивання – лінза або ціла система, до складу якої входить одночасно кілька лінз з мінімальною фокусною відстанню, що володіє здатністю до багаторазового збільшення в десятки або навіть сотні разів. Вперше лупа побачила світ завдяки копіткій праці людини, який ретельно відшліфував скло.

Лупи широко використовуються, повсюдно починаючи від читання книг, розглядання дрібних деталей і закінчуючи вишиванням.

Слід зазначити, що за своєю природою вишивання вважається досить цікавим і захоплюючим заняттям, але одночасно з цим цей процес відрізняється збільшеною трудомісткістю і негативним впливом на загальне самопочуття і здоров’я.

З іншого боку, це повільні і заспокійливі дії, які позитивно впливають на самопочуття, допомагають привести в норму нервову систему, покращити кровообіг. Але як захистити себе і не зіпсувати зір завчасно? Відповідь досить проста: озброїтися спеціальної лупою з підсвічуванням для вишивання.

Переваги лупи:

  • досить проста у використанні і має спеціальний механізм, який дає можливість кріпити пристосування на будь-якій поверхні;
  • завдяки наявності високоякісного скла стає можливим швидко виконувати поставлену задачу і чітко бачити дрібні деталі;
  • наявність підсвічування позитивно впливає на процес роботи.

Лупа як необхідність, а не розкіш

Лупа з підсвічуванням дозволяє істотно полегшити весь процес роботи і зробити його набагато легше і комфортніше. За її допомогою не потрібно тривалий час придивлятися до хрестиків та шукати потрібну клітинку, процес роботи стане комфортним і швидким.

Слід врахувати, вишивання досить виснажливий і кропіткий процес, особливо коли мова йде про навантаження на очі. Багато жінок цілий день перебувають на роботі, а ввечері, приходячи додому, хочуть зайнятися своєю улюбленою справою,  а це, зрозуміло, створює додаткове навантаження на органи зору.

Запрошуємо до нашої роздрібної мережі >>>

а також в нашому інтернет-магазині >>>

Вам також має сподобатись...