Тестування ниток при відшиві цупких матеріалів

Останнім часом компанії, що відшивають тактичні підсумки та бронежилети, стикнулися з проблемами засучування нитки і, як наслідок, її обривом, що впливає на якість продукції. Затиснуті нормативною базою Міністерства оборони, виробники вимушені використовувати мультифіламентну нитку навіть в тих технологічних процесах, де більше підходить армована.

Для нашої компанії є принциповим якість не тільки нашого товару, а й кінцевого виробу.

Спеціалістами ТОВ «ТК-Фурнітура» були виконано ряд тестових відшивів для того, щоб знайти правильний технологічний підхід для відшивів цупких матеріалів з поліамідних волокон високої щільності (ремінна стрічка, текстильна застібка та тому подібне).

До Вашої уваги пропонуємо відео наших експеремнтів, де 4 нитки: «COATS», «AMANN», «POLIAERT» та ТМ «БАРВА» проходять польові випробування з голками SCHMETZ з базовою круглою заточкою та спеціальною голкою SCHMETZ для важких материалів.

За результатами досліджень, нами було сформовано ряд рекомендації для виробників продукції. Вважаємо, що наші поради будуть цікаві та корисні широкому колу споживачів.

Отже, при відшиві цупких та важких тканин важливим є використання правильної спеціалізованої голки – наша рекомендація голкою SCHMETZ для важких матеріалів спеціального заточення DIE.

Нитки ТМ «Барва» не тільки достойно пройшли випробування, а і виявились навіть кращими аніж відомі торгові марки.

У таких операціях доцільніше використовувати армовану нитку. Якщо такої можливості немає, то вид голок є досить принциповим.

Висновки робіть самі. Ми можемо лише знайти найкраще технологічне рішення при правильній постановці задачі.

 
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

Вам також має сподобатись...