ТМ “Барва” (Україна)

 Завантажити каталог ниток ТМ “Барва”  2021 (1,65 Мб)

 

Швейні нитки від ТМ “Барва” – штапельні і армовані нитки від українського виробника.

В 2017 році компанія “ТК-Фурнітура” відкрила виробництво швейних ниток “Барва” на власній фабриці в Київській області.

Ідея про власне виробництво народилася не менше 10 років тому. Закон боротьби за ринок диктує, що торговець завжди буде шукати найнижчу ціну на ринку, і якщо не знайде, буде вкладати у власну марку. Тому “ТК-Фурнітура”, змагаючись за ринок України в сегменті швейної нитки і фурнітури вже більше 18 років, пішла на запуск власного виробництва в Україні.

Відкрите провадження в даний час єдине в Україні. Отримана пряжа спочатку фарбується, сушиться, потім намотується на бобіни, після чого просочується силіконом і проходить належну фінішну обробку.

Основна перевага, яке надає власне виробництво швейних ниток – це швидкість виконання заявок на кольорову нитку і широкий асортиментний ряд по етикеточний номерами. Вже на першому етапі продукція фабрики може виробляти аналоги армованих ниток  45 ЛЛ (випускається в Росії) і штапельної 40/2 (виробляє Китай).

На сьогодні нитка фарбується тільки в базових кольорах понад 200 відтінків, і головне завдання сьогодні – навчитися робити колір, тому ми просимо наших покупців бути лояльними до нашої продукції на початковому етапі.

Пряжа для нитки закуповується у корейської компанії RIO, яка використовує високоякісну безвузлову технологію з високими технічними параметрами.

Найближчим часом нитка “Барва” буде протестована в незалежних лабораторіях на відповідність технічних показників і екологічну безпеку (гігієнічний висновок).

Запущена в даний час лінія є першою чергою фабрики, і в залежності від перших результатів продажів буде прийнято рішення про розширення виробництва. На підприємстві на сьогодні працює 12 чоловік.

На сьогодні пропонуємо таку продукцію:

Нитки “Барва” №28/2 армовані >>>

Нитки “Барва” №42/2 ПЕ >>>

Нитки “Барва” №70 ЛЛ 2500 м >>>

Вам також має сподобатись...