У Києві стартував 37й Ukrainian Fashion Week

У київському Мистецькому арсеналі стартував 37й Ukrainian Fashion Week, присвяченій сезону весна-літо-2016.

Головна модна подія країни відбудеться з 14 по 24 жовтня 2015.

Гостей очікують покази Лілії Пустовіт, Олени Буреніної, Олени Голець, Віктора Анісімова, Наді Дзяк, Ольги Альонової та Ольги Навроцької. Всього буде представлено 54 колекції від 72 дизайнерів.

Відкрив 37-ю Ukrainian Fashion Week показ Лілії Пустовіт. Іменитий дизайнер у своїй новій колекції продовжила тенденцію світової моди, проголосивши подовжені рукава одним з основних трендів сезону весна-літо 2016. Головні місця в переліку представлених нарядів займають блузи і жакети в поєднанні з яскравими спідницями, а також сарафани з квітковими принтами і гороху.

POUSTOVIT_ss16-1

POUSTOVIT SS16

“Новий сезон – це наступний крок для інноваційних рішень і проектів, які дозволяють представити українських дизайнерів по-новому, в нових локаціях, нових форматах і нових країнах”, – заявила глава оргкомітету Ukrainian Fashion Week Ірина Данилевська.

Одним з найбільш очікуваних заходів першого дня було шоу Віктора Анісімова. Ветеран української моди представив колекцію, в якій переважають різної довжини піжами та комбінезони в поєднанні з графічними принтами. Тим самим кутюр’є підтримав світові тенденції – наряди в білизняному стилі в наступному сезоні.

VIKTORANISIMOV SS16

VIKTORANISIMOV SS16

VIKTORANISIMOV_ss16-8

VIKTORANISIMOV SS16

У четвер, 15 жовтня, відбудуться покази Yuliya Polishchuk, Domanoff, Bobkova, Vozianov, Bevza, Frolov і грузинського дизайнера Aka Nanita.

В якості спеціального проекту в рамках Тижня моди буде представлена ​​експозиція “Витоки”, присвячена традиційної матеріальної культурі українців від витоків і до наших днів. Гостям покажуть не тільки одяг українців, а й прикраси, музичні інструменти, меблі, раритетні фотографії, які будуть показані в концептуальному вигляді.

Нагадаємо, що Ukrainian fashion week вперше був проведений в листопаді 1997 року. Тиждень моди став першою професійною фешн-акцією на території Східної Європи. Захід проходить у форматі показів prêt-a-porter двічі на рік і збирає понад 50 учасників, близько 25 тисяч гостей та акредитує більш ніж 150 українських і зарубіжних ЗМІ.

Фото: //fashionweek.ua

Вам також має сподобатись...