Вечір пам’яті Михайла Вороніна

“Коли відчиняються двері і входить людина, перше, що каже – це його одяг”
М.Воронін

Ім’я українського модельєра Михайла Вороніна увійшло до сотні відомих дизайнерів світу. Він одягав перших осіб Радянського Союзу, України, Франції. Костюми від Вороніна спочатку могли собі дозволити зірки сцени та спорту, а після відкриття його Будинку моди, і всі бажаючі.
Дизайнер обшивав виключно чоловіків, але в його останній колекції були також розкішні жіночі костюми.
Всі можливі нагороди Вороніним були отримані, почесті віддані, Михайло Львович давно міг би спочивати на лаврах. Але він працював до останнього дня. Навіть, будучи вже нездоровим, приходив у свій кабінет на фабриці і просто сидів за столом.
10 липня 2013 р. у Національному Палаці мистецтв «Україна» відбувся урочистий захід – Вечір Пам’яті Михайла Вороніна «Кутюр’є людської душі».

Cаме в цей день видатному українському кутюр’є, людині-легенді – Михайлу Вороніну мало би виповнитися 75 років.

Сценарій був продуманий до найменших деталей і навіть дизайн запрошень був витриманий у стилі легендарного бренду «Voronin».
Друзів і гостей вечора чекала ретельно підібрана концертна програма, безліч музичних сюрпризів і несподіваних зустрічей, показ кращих колекцій, по праву заслужили ще раз побачити подіум.
 

Сьогодні на фабриці Вороніна працює понад 2500 людей. А його костюми представлені практично у всіх країнах світу.

У день пам’яті батька Лариса Вороніна вперше показала в Україні його колекцію двосторонніх піджаків, а також вивела на подіум найкращі вбрання від кутюр’є.

Вшанувати пам’ять видатного Метра Чоловічого костюму зібралися друзі та шанувальники зі всього світу, всі, з ким Михайлу Вороніну пощастило пройти життєвим шляхом.
В програмі було висвітлено життєвий шлях Михайла Вороніна та відтворена ретроспектива найяскравіших показів колекцій.
У концертній програмі взяли участь найвідоміші зірки естради та шоу-бізнесу із України, Росії та різних країн – Алессандро Сафіна (Італія), Тамара Гвердцителі (Росія), Потап та Настя, Ірина Білик, Катерина Бужинська, Юрій Рибчинський, Володимир Засухін, Настя та Віка Петрик, Тетяна Недельська, Володимир Ткаченко, Матіас та Театр танцю Вадима Єлізарова.
Олексій Матіас
Потап і Настя Каменських
Колекції Вороніна побачили понад 60 країн світу, проте метр чоловічого костюму завжди працював для України.

Акценти чоловічої лінії Voronin – широкий гострий лацкан, декоративні стібки, висока пройма і ідеальна посадка.

Ціни на одяг від Вороніна ніколи не були захмарними. Фірмовий костюм можна купити за доступною ціною.

Михайло Воронін почав шити в 14 років. А вже в 20 запатентував свій революційний макетно-жилетний метод, коли костюм можна було пошити без примірки.

Кутюр’є потрапив до Книги рекордів Гіннеса в 2004 році, коли пошив найбільший смокінг у світі. Вага костюма склала 80 кілограмів і висотою в триповерховий будинок. У кишеню диво-смокінга могла спокійно вміститися легкова машина.

В останні роки свого життя Михайло Львович планував створити лікувальний одяг. Однак ця ідея так і залишилася нереалізованою.

Клієнтами Михайла Вороніна були знамениті чоловіки всього світу. Серед них – перший президент України Леонід Кравчук, брати Клички, Микола Басков і навіть Сильвестр Сталлоне.

Хедлайнером вечора став Алессандро Сафіна. За право одягати зірку боролися кращі світові бренди, а він особисто вибрав українську марку і вже 4 роки одягається і виступає виключно в костюмах від Вороніна.

Алессандро Сафіна (Alessandro Safina)
Вечір був дуже душевним, адже він був створений зусиллями люблячих доньки Лариси і дружини Інни Семенівни, а також всіх друзів, які пам’ятають і люблять чудову Людину і блискучого Майстра, який цього дня знову був з нами!
Ім’я Михайла Вороніна назавжди залишиться в наших серцях, а його справа живе та продовжується ще з більшою відповідальністю, гідною високого імені легендарного кутюр’є.

Стаття та Фотоматеріал – Пілявська Оксана, редактора сайту

При передрукуванні статті посилання на сайт www.tk-furnitura.com.ua обов’язкове

 

Вам також має сподобатись...