Великоднє яйце у вінтажному стилі

 Великоднє яйце у вінтажному стилі. Автор МК Даша Виставна

Дорогі майстри, вітаю! Поспішаю поділитися з вами своїми експериментами в області декорування предметів інтер’єру в вінтажному стилі. Сама ідея виникла спонтанно, і була втілена на одному диханні, спеціально для цієї чудової рубрики. Буду дуже рада, якщо кому то згодиться, адже напередодні такого чудесного і багатозначного для всіх християн свята особливо приємно робити подарунки!

Тож почнемо. Нам знадобиться:

 

Клей ПВА, Суперклей, ножиці, клейовий пістолет, дерев’яна заготовка Пасхального яйця, пензлик тонкий, пензлик товстий, голка звичайна, голка бісерна, нитки під колір гіпюру, гіпюр, стрічка атласна, пінцет, фарби акрилові, перламутр акриловий, сизаль, натуральний або штучний мох, маса самозатвіржуюча, бісер, напівбусіни, штучні перли, штучні трояндочки, крапля кави або міцного чаю, власні руки).

В першу чергу ми фарбуємо нашу дерев’яну болваночку, рівномірно покриваємо її акриловою фарбою темно-коричневого кольору. Для отримання такого глибокого відтінку я змішувала золотий акрил, трохи чорного, синього, червоного і білого кольорів, але можна так не мучитися, і просто купити готову фарбу.

 

Після повного висихання (приблизно півгодини) можна приступати до подальших дій. Беремо гіпюр, і як би накидаємо його на заготовку яйця.

 

Одягнувши його повністю, перехоплюємо край тканини і з зусиллям натягуємо, рівномірно розподіляючи всі складочки.

 
Потім, фіксуємо гіпюр на болванці, затягнувши щільно нитками навколо “ніжки” яйця.

З отриманого напівфабрикату зрізаємо “нижню спідницю”, по колу, залишаючи зовсім небагато. На нитку наносимо Суперклей, обережно, рівномірно, по всій довжині.

Даємо проклеїтися і підсохнути, бережемо ручки). Потім, беремо голку для вишивки бісером і починаємо вишивати наше яєчко. Голку піддягаємо під тканину, виводимо назовні, протягуємо намистину, фіксуємо і знову піддягаємо, і знову та ж операція ….. Намагаємося, що б колір нитки ідеально підходив до кольору мережив, тоді вишивка ледь помітна.
Повністю вишите яйце поки відставляємо, а тим часом займемося декором. З будь-якої самозастигаюча маси для ліплення виліплює крихітні яєчка і “тушку” пташки. Ми залишаємо на сонечку застигати.
А тим часом, беремо сизаль, і як би намотуючи на вказівний палець формуємо гніздечко.
Промащуємо його зверху ПВА, обрізаємо всі ворсинки, обережно розташовуємо мох, проклеюємо знизу, даємо просохнути.
Маленькі паперові трояндочки, легким дотиком пензля по краю пелюсток тонуємо міцною кавою або чаєм. Даємо просохнути.
Згадуємо про пташку. Вона як раз вже готова оперитися. Дістаємо з подушки (так, так, я не жартую!) три пір’їнки покоротше (крила і чубчик) і одне довше (хвіст) і за допомогою суперклею приєднуємо до пташки. Потім обережно фарбуємо її перламутровим акрилом. Чорним акрилом намічаємо очі і дзьоб.
Тепер знову беремося за яйце. Остаточно зрізаємо “спідничку” навколо ніжки, декоруємо її стрічкою під колір гіпюру, зав’язуємо бантик. Нанизуємо бісер і перлинки, якими ми прикрашали заготовку на ниточку, обв’язуємо ніжку яйця, закріплюємо.
Тепер беремо всі деталі композиції, і озброївшись клейовим пістолетом, приєднуємо до нашого яйця.
Вуаля !!! Наше вінтажне яєчко до Великодня готово!
Джерело: //rukodelie.boltai.com

 

Вам також має сподобатись...