Якісна машинна вишивка неможлива без якісних ниток

 Від якості ниток залежить протікання всього технологічного процесу вишивки, а також вона впливає на презентабельний вигляд виробу

 Машинная вышивка, нитки для машинной вышивки

      Сучасна машинна вишивка є складним технологічним процесом, який складається з декількох етапів. Спочатку ви створюєте кольоровий ескіз зображення. Після цього розробляється програма вишивки по готовому макету. І, нарешті, вишивка наноситься на заздалегідь обраний вами матеріал.

     Можливості сучасного вишивального виробництва надзвичайно широкі, і спектр цих можливостей розширюється завдяки застосуванню сучасних матеріалів.

Виготовлення вишивки протікає в декілька етапів: 
 1. створення програми. Програміст вручну промальовує заданий макет у стібках, виставляє необхідні нюанси для процесу вишивання – щільність ниток, кількість квітів тощо. Програма розраховує кількість стібків.
 2. настройка машини для вишивки
 3. підготовка тканини (виробу) та допоміжних матеріалів
 4. сама вишивка.

     Переваги комп’ютерної вишивки полягає в довговічності і в збереженні яскравості кольорів, які використовуються при вишиванні нитками високої якості, навіть після багаторазових прань, довгого перебування на сонці.

      Високоякісні нитки для машинної вишивки забезпечать презентабельний вигляд будь-якого виробу. Так само машинна вишивка з використанням ниток високої якості витримує хімчистку і не реагує на вплив високих і низьких температур.

     Тому, ми можемо Вам запропонувати  нитки Royal для машинної вишивки від корейської компанії CHONBANG та вишивальні нитки від MH industry (Китай).

     “ТК-Фурнітура” являється ексклюзивним представником компанії CHONBANG в Україні і пропонує Вам високоякісні вишивальні нитки  Royal для багатоголовочних високошвидкісних машин.

Завдяки застосуванню передових технологій в галузі виробництва і управління, компанія є одним з лідерів в текстильній галузі не тільки в Південній Кореї, а й в усьому світі. Вироблені за спеціальною технологією, вишивальні нитки відрізняються зручністю в роботі і стабільною якістю, що вже оцінили професіонали багатьох країн світу.

Виробничі цехи компанії обладнані системою, яка в комплексі з незалежною лабораторією гарантує найвищу якість своєї продукції, що підтверджується міжнародним сертифікатом ISO 14001:2004 системи екологічного менеджменту і менеджменту якості виданими «SGS United Kingdom LTD», міжнародним сертифікатом ISO 90001, Oeko-Tex Standard 100.

У колекції  представлені сотні варіантів кольорів і відтінків, що дозволяє створювати практично необмежену кількість кольорових комбінацій. Вишивка, виконана ниткою Royal стійка до подальшої обробки, і не втрачає колір при експлуатації. Намотування нитки враховує особливості роботи швидкісних машин.
Вишивальні нитки  досконалий колір, однорідна, гладка поверхня та еластичність.

Догляд за вишитими виробами

Дуже важливо правильно доглядати за виробами з машинною вишивкою: вони потребують акуратного і дбайливого догляду.

 • Прати їх краще руками або в пральній машині при температурі не перевищує 60 ° C і тільки з використання м’яких миючих засобів.
 • Якщо з’явилася необхідність кип’ятіння виробів, то краще використовувати пральні порошкі, що не містять відбілюючих речовин (пероксид, хлор) і оптичних освітлювачів.
 • Вироби, що вишиті металізованою ниткою, можна кип’ятити при додаванні відбілювача, але не більше, ніж 20г/літр.
 • При полосканні і віджиманні слід використовувати ручний або делікатний режим. Бажано під час останнього полоскання додати у воду 1 чайну ложку оцту на 1 літр води – така добавка не тільки освіжить колір ниток, але і додасть їм блиск.
 • Вироби з машинною вишивкою слід прасувати тільки з виворітного боку або через тонку тканину.
 • Оксамитові вироби слід чистити тільки з використанням хімічної чистки. Невеликі забруднення такого виробу легко прибрати м’якою вологою щіткою.
 • Пам’ятайте, що вироби, вишиті шовковими нитками, потрібно прати в ручному режимі в мильному розчині (приблизно 30 ° С), додавши невелику кількість солі.

Словник машинної вишивки

     Цікаво було б дізнатись деякі поняття з машинної вишивки…

Аплікація (Appliqu?) – спосіб створення дизайну машинної вишивки шляхом пришивання до тканини-основи шматочків матеріалу. Дизайн в техніці аплікація переслідують як естетичну, так і економічну мету, оскільки дозволяють додавати обсяг вишивці і скорочують кількість стібків в дизайні. У машинній вишивці за допомогою аплікації заповнюють великі області.

П’яльця – пристосування для вишивання, яке використовують при роботі з вишивками великої площини


При передрукуванні статті посилання на сайт www.tk-furnitura.com.ua обов’язкове

Вам також має сподобатись...