Частина 2. Роз`яснення по розділам

Технічна специфікація Міністерства Оборони України на предмети для речового забезпечення ТС АО(Х).31137-063:2018(ОІ) від 29.09.2018 р. >>>

Завантажити документ у форматі PDF (4,16 Мб)

Частина 2.

Після публікації на нашому сайті інформації про технічну специфікацію на нитки, хочемо надати вам роз`яснення по розділам.

Розділ 1.

Посвячений маркуванню ниткової продукції у разі прямих закупівель швейної нитки. Роз`яснюються правила маркування.

Розділ 2.

Роз`яснення даного документа в частині застосування.

Розділ 3.

Визначає методи, по яким перевіряється ниткова продукція згідно ДСТУ, ISO

Новим розділом даної ТС є розділ 5. В ньому визначені вимоги до предмету, а саме технічні та якісні характеристики за типами ниток та сировини.

Нарешті, цим документом узаконені нитки штапельні (SSP), нитки текстуровані TXP, мультифіламентні нитки, як поліестрові СTP, нейлонові СFN, так і арамідні СPA

Таблиця в пункті №5.1.2 чітко дає застосування ниток за призначенням не обмежуючись чимось одним. Швейник має можливість маневру пов`язаного з технологічним обладнанням, але не за рахунок якості виробу.

Таблиці 2,3,4,5 в підпункті 5.1.3

Розкривають показники якості різних видів ниток згідно ункту 5.1.1. На такі параметри як кількість складань, товщину нитки, мінімальне та максимальне розривне навантаження, відносне уздовження до розриву, показники зносостійкості.

У разі виникнення запитань або пропищи по технічній специфікації, запрошуємо до обговорення. Ми підготуємо нову редакцію ТС як збоку виробника швейних ниток , так і швейника.

Український виробник швейних ниток «Фабрика ниток «Барва»» готова забезпечити пошив військової амуніції згідно усіх вимог і стандартів даної специфікації.

Запрошуємо до співпраці.

Вам також має сподобатись...