Новорічні ідеї в стилі мінімалізму

 Якщо Ви у Вас маленька кімната, це зовсім не означає що Вам доведеться обмежити радість від майбутнього свята. Наші ідеї допоможуть внести атмосферу різдвяних веселощів і свят навіть у саме скромне житло.
Використовуйте простір раціонально

Невеликий столик біля сходинок – чудове місце для новорічної ялинки. Маленьке деревце і скромні прикраси можуть підняти дуже сильно настрій Вашій родині. Маленьке деревце буде виглядати трохи вище у високій сріблястій вазі.

 

Прикраса вікна

Дивіться, як свіжо і радісно виглядає це віконце. Що тут використано: всередині готової рами натягнули стрічку, на яку підвісили новорічні кульки. Ось, власне, і всі турботи!

 

Зробіть картину яскравіше

Якщо у Вашій кімнаті весь час висів живопис або фотографія на стіні, то кілька вічнозелених гілочок дуже її освіжать. Зауважте: ніякі ялинкові прикраси тут не потрібні.

 

Використовуйте стінку

Вертикальна площина – не останнє місце, яке можна прикрасити до Нового року. Наприклад, цю стінку прикрашають віночки з виноградної лози. Для акценту до віночків приклеїли пташку, ягоди, дзвіночки, прив’язали яскраві стрічки.

 

Зобразіть новорічне дерево

Якщо у Вас немає місця для справжнього новорічного деревця, або Ви з якоїсь причини не хочете його ставити, його можна замінити гілкою ялинки. Підшукайте тільки гілочку ширше, повісьте на гачок, прикрасьте мініатюрними іграшками.

Заповніть кут

Кути, полиці, книжкові шафи – всі ці місця можуть помістити невелику ялинку і парочку подарунків. Якщо місце добре освітлене, прикрасьте ялинку маленькими іграшками.

 

Прикрашаємо маленькими віночками

Віночки завжди помітно змінюють зовнішній вигляд приміщення. Якщо у Вас небагато місця, прикрасьте свою кімнату невеликими віночками, повісьте їх на оксамитових або атласних стрічках з поличок, або ручок ящиків.

Поставте ялинку у ванній

Не обійдіть увагою ванну, спробуйте там поставити ялинку! Тут, наприклад, Ви бачите невелике деревце в діжці, прикрашене синіми і кремовими керамічними іграшками.

Використовуйте підвіконня

Простота – ось ключ до успіху при обмеженому просторі. Білі свічки на срібному підносі надають елегантності підвіконню. Два карликових вічнозелених деревця в мішковині додають зимової сцені колір.

 

Зробіть стілець яскравіше

Якщо у Вас мало місця, але є вільний стілець, то цей стілець якраз і можна використовувати. Поставте на сидіння стільця і біля нього пару коробок з яскравими стрічками, як це зробили тут на фотографії і ось Вам вже і святковий настрій!

Маленьке селище

Кілька маленьких коробочок, обтягнутих красивим обгортковим папером – ось основа для паперових будиночків з яких можна зробити мініатюрну сільську сценку. Деревця тут, як Ви бачите, – паперові конуси. Якщо хочете отримати блискучу композицію, використовуйте папір з блиском і розташуйте деревеньку на сріблястій таці.

Ялинка на столі

Якщо у Вас, взагалі то, досить просторо, то невелике додаткове новорічне деревце просто додасть шарму і аромату цих свят. Поставте таку ялинку на столик в коридорі, або маленькій кімнатці.

Приберіть фіранки

Якщо у Вас мало місця, мислити потрібно нестандартно. Наприклад, Ви можете зняти з вікна фіранки і замінити їх накрохмаленими фартухами.

Текстура – ось відповідь!

Текстура може грати ключову роль для додання візуального інтересу крихітній квартирі. Наприклад, тут поручні прикрасили простою гірляндою з гілок, тут і повісили три панчішки з різних матеріалів.

Кілька акцентів

Ось нічим не примітна лампа на невеликому столику, але, виявляється, і таку пересічну лампу можна прикрасити до Нового року. Дивіться, переймайте ідею!

 Джерело: www.bhg.com

Вам також має сподобатись...