Майстер-клас: дитяча сукня «Мій ангел»

Для тих, хто любить в’язати гачком, але вичерпав власні ідеї, у нас є відмінний майстер-клас, який підготували наші партнери – проект «Люди в’яжуть». Автор майстер-класу детально розписала процес в’язання платтячка по кроках з фотографіями. У запропонованій інструкції – варіант дитячого сукні, але ви можете «адаптувати» його під великий розмір. Отже, приступаємо?

Крок 2. У кожну арку попереднього ряду в’яжемо по 3 СЗН.

Крок 3. В’яжемо арки по 5 ПП. Наступний ряд – 5 СЗН в одну арку, 2 ПП, з’єднувальний стовпчик в наступну арку. Далі арка з 5 ПП, 2 ПП, з’єднувальний стовпчик, 5 СЗН в наступну арку. Закінчується ряд аркою з 5 ПП. Щоб відразу піднятися до наступного ряду і щоб не було стику (уявного шва), закінчуємо ряд 2 ПП + 1 СЗН. Таким чином ми автоматично опиняємося у вершині арки і продовжуємо в’язання без сполучних стовпчиків зовсім.

Крок 4. З арки – 2 ПП підйому, далі 3 СЗН у вершини стовпчиків попереднього ряду + 3 ПП + ще 3 СЗН у вершини. Виходить, що в самому центральному стовпчику з 5 СЗН попереднього ряду ми в’яжемо комбінацію з «1 СЗН + 3 ПП + 1 СЗН». Далі 2 ПП і з’єднувальний стовпчик в арку з 5 ПП попереднього ряду. Наступний ряд: 2 ПП + 3 СЗН із загальною вершиною (вив’язувати з вершин 3 СЗН попереднього ряду) + 5 ПП, в арку з 3 ПП теж 3 СЗН із загальною вершиною + 5 ПП + 3 СЗН із загальною вершиною 1 ПП. Повторюємо до кінця ряду ці «пелюстки».

Крок 5. Далі в’яжемо арки по 5 ПП. Наступний ряд – повністю СЗН. У центральну арку робимо їх 5, а в бічні по 4. Наступний ряд – арки по 5 ПП (це початок першого ярусу рюші). Наступний ряд – рюша: в арку 3 СЗН + піко з 5 ПП + 3 СЗН, 2 ПП + сполучний в наступну арку, 2 ПП. Відгинаємо нашу рюшу, в’яжемо 2 ПП, щоб опуститися під ярус рюші, і в’яжемо ряд СЗН в вершини СЗН під рюшів. В’яжемо стовпчик в стовпчик, плюс один в арку прикріплення рюші. З огляду на те що плаття дитяче, далі я в’яжу СЗН, 3 ряди, без надбавок. І відокремлюємо рукава.

Крок 6. Далі ми приміряємо кокетку і розподіляємо петлі на частини, рукава і тіло. На рукав потрібно приблизно “10 черепашок”. Разом 20 черепашок на два рукави. Інше порівну ділемо навпіл. Також на примірці ми визначаємося з підрізом + додаткові петлі під пахвою. Я добирала 20 петельок.
 

Крок 7. Наша кокетка закінчується поруч “черепашок”. Мушлі по 6 СЗН. В одну петлю, сполучний через 2 петлі. Кокетка готова!

Крок 8. Далі в’яжемо сукню по колу. Рюші і візерунки на ваш розсуд – так у кожної вийде унікальна сукня. Для рюшів можна використовувати схеми.

Джерело: www.jvlife.ru

 

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Вам також має сподобатись...